Ponuka práce > Vedúci konštrukcie

Vedúci konštrukcie

Náplň práce

- Vedenie zamestnancov v rámci dizajnového tímu
- Samostatné plánovanie a kontrola všetkých dizajnových aktivít v oblasti svojich zodpovedností, vrátane všetkých dostupných interných a externých zdrojov
- Zabezpečenie systematického vývoja produktu vzhľadom na PEP, „Best Practice“ a „Lessons Learned“
- Zabezpečenie dodržiavanie definovanej štruktúry na globálnej báze
- Podporovanie a ďalší rozvoj celosvetových štruktúr
- Plánovanie a poskytovanie potrebných personálnych zdrojov a kvalifikácii v spolupráci so špecializovanými oddeleniami v rámci štruktúry cieľov
- Vytváranie opatrení pre ďalší vývoj a zlepšovanie funkčných skupín za účelom dosiahnutia nákladových, váhových a výrobných cieľov
- Zabezpečovanie internej komunikácie medi zamestnancami ohľadom nových vývojových smerníc a procesov za účelom zjednotenia s štandardmi a za účelom zvýšenia efektivity

Požiadavky

- Ukončené vysokoškolské štúdium v --odbore strojárstvo, mechanika, mechatronika alebo automobilová technika
- 5 rokov skúseností v automobilovom sektore
- Skúsenosti a odborné zručnosti v oblasti projektového manažmentu
- Skúsenosti s riadením ľudí
- Obchodná plynulá angličtina a nemčina

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 2300 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Letný a zimný bonus po splnení kritérii až do výšky 700 € - Bonus pri pracovnom výročí po odpracovaní 5 rokov - Príspevok na relokáciu podľa interných predpisov - Finančná odmena za odporučenie známeho - Finančná odmena za zrealizovaný zlepšovací n
  • Miesto pracoviska: Prievidza