Ponuka práce > Mzdový účtovník

Mzdový účtovník

Náplň práce

- komplexné spracovanie miezd na mesačnej báze
- vedenie mzdovej a personálnej agendy,
- práca v mzdovom programe,
- spracovávanie a podávanie mesačných výkazov do inštitúcií v zmysle platnej legislatívy, (SP,DÚ,UPSVAR a pod.)
- úzka spolupráca s ekonomickým oddelením,
- spolupráca pri nábore nových zamestnancov
- prihlasovanie/odhlasovanie zamestnancov do SP,ZP

Požiadavky

- VŠ ekonomického smeru alebo SŠ s maturitou
- 5 ročná prax v oblasti mzdového účtovníctva
- znalosť daňových zákonov a platnej legislatívy
- znalosť personalistiky
- znalosť podvojného účtovníctva
- PC – Microsoft Office, Word, Excell, Microsoft Outlook, Power Point
- vodičský preukaz - B

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 2000 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - home office
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)