Ponuka práce > Predajca/Plánovač - automotive

Predajca/Plánovač - automotive

Náplň práce

- Nadväzovať kontakty a vzťahy s klientmi (výrobcami automobilov), za účelom hľadania a nových možností podnikania ako aj rozvoja existujúcich zákazníkov
- Pripravovať cenové ponuky aktívne participovať na procese ponukového konania založeného na štandardoch nastavenia ceny pre každého klienta
- Spracovávať a riešiť žiadosti zákazníkov, spolupracovať s ostatnými oddeleniami na príprave pilotnej prevádzky a nábehu hromadnej výroby
- Nastaviť procesy pre správu pohľadávok od každého zákazníka
- Vykonávať prieskum trhu pre európsky automobilový priemysel
- Získavať od klientov informácie o obchodných plánoch, na ich základe vytvárať mesačné/ročné plány predaja, porovnávať ich s obchodným plánom
- Pripravovať pravidelné mesačné reporty pre vedenie spoločnosti a korporátu

Požiadavky

Prax automobilovom priemysle alebo v odvetví automobilových dielov výhodou
Skúsenosti s kórejskou spoločnosťou sú výhodou

Ďalšie požiadavky
- Schopnosť plánovať výrobu a pochopiť štruktúru nákladov na automobilové diely
- Schopnosť riadenia projektov rozvoja hromadnej výroby
- Schopnosť včas reagovať na požiadavky klientov a vedenia spoločnosti
- Silné komunikačné schopnosti v angličtine (verbálne a písomne)
- Skúsenosti s predajom alebo obchodným plánovaním v automobilovom priemysle výhodou
- Skúsenosti s účasťou na projektoch vývoja a výroby automobilových dielov výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Ročný výrobný bonus 500 € - Kvartálny bonus 30% základnej mesačnej mzdy - Mesačný dochádzkový bonus 50€ - Kredit na stravovaciu kartu v hodnote 5,82 € / 4 odpracované hodiny - Narodeninová poukážka v hodnote 20 € - Množstvo príspevkov zo sociálneho
  • Miesto pracoviska: ?ilina